Еректильна дисфункція

Еректильна дисфункція (ЕД) - це стан, при якому у чоловіка виникають труднощі з отриманням або підтримкою ерекції під час статевого акту.

Image

Запис на
консультацію

Еректильна дисфункція (ЕД) – це стан, при якому у чоловіка виникають труднощі з отриманням або підтриманням ерекції для вступу в статевий акт.

Високий артеріальний тиск, діабет, хвороби серця, хронічні захворювання нирок і операції на передміхуровій залозі є тільки частиною причин, які можуть викликати ЕД. Психологічні проблеми, такі як тривожність, стрес, депресія і низька самооцінка, також можуть сприяти розвитку ЕД.


Чому саме лікування мезенхімальними стовбуровими клітинами?

Сучасні способи лікування ЕД включають застосування інгібіторів фосфодіестерази типу 5 (такі, як Віагра), імпланти статевого члена та ін`єкційні методики. Проте, всі ці методи лікування можуть мати значні побічні ефекти. Тому триває пошук альтернативних методів лікування ЕД, і в якості перспективного кандидата розглядається терапія стовбуровими клітинами. Терапія стовбуровими клітинами пуповинної крові людини має позитивний вплив на еректильну дисфункцію і цукровий діабет [1].

Стовбурові клітини стимулюють відновлення судин та нервів статевих органів, вони мають тривалий терапевтичний, а не паліативний чи симпатичний ефект.

Культивовані мезенхімальні стовбурові клітини можна вводити кілька разів протягом лікувального курсу в необхідних дозах, відторгнення клітин не відбувається, а відповідність людському лейкоцитарному антигену (Human Leucocyte Antigen, HLA) не потрібна, крім того мезенхімальні стовбурові клітини самі виступають в якості імуномодуляторів.


Результати терапії:

Результати терапії завжди залежать від діагнозу та індивідуальних особливостей організму.

Очікувані ефекти:

o зменшення запалення
o зменшення болю
o модулювання імунітету
o підвищення кровотоку в кавернозних тілах статевого члена
o зменшення потреби у прийомі ліків
o підвищення сексуальної функції.


Ваш план лікування в QR Health Solutions:

День 1 Огляд

Інструментальне та лабораторне дослідження з отриманням результатів у той же день.

План лікування

У той же день ви і два лікарі обговорюєте план лікування в залежності від стану здоров’я. У разі, якщо рекомендується будь-який традиційний спосіб лікування – рішення за вами.

День 2 Терапія

Внутрішньовенне та внутрішньокавернозне введення культивованих мезенхімальних стовбурових клітин.

День 3 Терапія

Повторне введення, контроль результату. Відвідування нашого лікаря, складання плану виписки, надання рекомендацій.

День 4 Виписка

Планування подальшого спостереження, виписка.

Консультація

Заповніть форму і один з наших спеціалістів зв'яжеться з Вами за e-mail, телефоном або будь-яким іншим зручним для Вас способом. Ми будемо раді відповісти на всі Ваші питання та забезпечити необхідною інформацією.

Image