Розлади аутистичного спектру

Люди з розладами аутистичного спектру (РАС) страждають від порушень розвитку, які впливають на спілкування, поведінку та соціальну взаємодію [1].
Імунну дисрегуляцію пов’язують з дітьми з РАС, оскільки вона проявляється у вигляді змінених реакцій Т-клітин, підвищеного рівня цитокінів у плазмі крові та значно нижчих плазмових рівнів трансформуючого фактора росту β -1. Зокрема, у дітей, хворих на РАС, спостерігали порушення кишкової імунної системи та гастроінтестинальні симптоми [2].


Чому саме лікування мезенхімальними стовбуровими клітинами?

Мезенхімальні стовбурові клітини (МСК) мають імуномодулюючі та протизапальні властивості та їх безпечно застосовують при лікуванні різних неврологічних та аутоімунних станів. Зокрема, МСК, одержувані з желеподібної сполучної тканини пуповини – Вартонових драглей, можуть мати більшу імуномодулюючу активність та проліферативну здатність порівняно з іншими МСК [3]
Немає необхідності збирати стовбурові клітини зі стегнової кістки або жиру пацієнта під наркозом, що може стати неприємним випробуванням, особливо для маленьких дітей та їхніх батьків.
Це справді багатообіцяючі та позитивні результати, і наші пацієнти матимуть доступне рішення для боротьби зі старінням та покращенням якості життя.

Icon
Icon

Результати терапії

Результати терапії завжди залежать від діагнозу та плану лікування.

Загальні поліпшення:
o поліпшення соціальної взаємодії
o поліпшення психологічного розвитку
o краща рівновага та координація
o зниження потреби в прийомі ліків
o тим самим підвищення якості життя.

Консультація

Заповніть форму і один з наших спеціалістів зв'яжеться з Вами за e-mail, телефоном або будь-яким іншим зручним для Вас способом. Ми будемо раді відповісти на всі Ваші питання та забезпечити необхідною інформацією.

Image