Image

Про QR Health Solutions

QR Health Solutions – сучасний Центр передових технологій клітинної терапії та регенеративної медицини пропонує провідні методи лікування стовбуровими клітинами.

Ми залучили кращих міжнародних партнерів та найбільш шановані медичні заклади України, що дає нам можливість проводити повномасштабні обстеження, застосовувати передові методи клітинної терапії та проводити довгострокове подальше спостереження.

Центр передових технологій

Наша історія почалася з “Hemafund”, сімейного банку пуповинної крові, у 2005 році. Збереження цінних біологічних матеріалів, клітин і тканин новонароджених наших клієнтів для використання в майбутньому в діагностичних та терапевтичних цілях. З цього часу у нас були успішні застосування в партнерстві з провідними міжнародними медичними установами, клініками та науковими медичними центрами.

Центр передових технологій у галузі клітинної терапії та регенеративної медицини поєднує:

  • кріобанк пуповинної крові та інших клітин та тканин людини,
  • клініко-діагностичну лабораторію для тестування біологічних матеріалів та контролем якості,
  • підприємство з культивування клітин та продуктів з них у виробничих масштабах,
  • департамент клінічних випробувань,
  • можливості для терапії стовбуровими клітинами.
Image

Наші пріоритети

QR Health Solutions створений як платформа з охорони здоров’я для кращих медичних практик. Це означає, що ми маємо виняткову можливість – працювати з різноманітними клітинними продуктами на різних стадіях розробки та залучати лікарів, експертів та партнерів з усього світу.

Нашими пріоритетами є якість, правомірність та етичні цінності на усіх рівнях нашої практики для усіх процедур. Ми опираємось на спеціалізоване національне законодавство, спеціальні ліцензії на кріобанк пуповнної крові та інших клітин та тканин людини, що надає нам можливість:

  • проводити лікування з використанням стовбурових клітин, тканин та похідних продуктів;
  • розроблювати локальні клінічні протоколи;
  • застосовувати «Fast track» процедуру;
  • працювати як Центр передового досвіду для сучасних методів клітинної терапії.

У QR Health Solutions, ми вважаємо, що персоналізований підхід є основою для медицини майбутнього.

Image

Персонал

Photo

Освіта: Національний медичний університет ім. О. Богомольця, 2000 р., Київ, Україна. Спеціалізація: управління та організація охорони здоров'я, терапія. Загальна практика: сімейна медицина, ультразвукова діагностика, психофізіологія, наркологія, трансфузіологія. Лікарський стаж - 20 років, загальний медичний - 29 років.

Сергій Ісаєв

Головний лікар

Photo

Освіта: 2013 - Національна академія післядипломної освіти ім. П. Шупика, нейрохірург. 2018 - Інститут нейрохірургії ім. А. Ромоданова Національної академії медичних наук України, нейрохірургія. Наукова робота: співавтор 4 посібників, 23 наукових праць, 9 патентів України на корисну модель.

Тарас Петрів

Кандидат медичних наук, нейрохірург

Photo

Освіта: Харківський державний медичний університет, 2005 рік. Наукова робота: листопад 2019, делегат на ІX Конгресі ендокринологів України. Спеціалізація: медична практика, має 1-шу категорію за спеціальністю "Ендокринологія". Загальний медичний стаж - 20 років.

Людмила Рудченко

Ендокринолог

Photo

Освіта: Національний медичний університет ім. О. Богомольця, Київ, Україна. Спеціалізація: кардіологія. Наукова робота та інтереси: впровадження новітніх технологій в кардіології та кардіохірургії, невідкладна медицина на догоспітальному етапі, відновлення після кардіохірургічних втручань.

Олександр Різник

Кардіолог