Запальні захворювання шкіри, такі як атопічний дерматит (АД) та псоріаз, вважаються основними суспільними проблемами із зростаючою поширеністю через швидку індустріалізацію сучасного суспільства [1, 2]. Симптоми цих захворювань можуть погіршити якість життя пацієнтів внаслідок порушення шкірного бар’єру, свербежу, безсоння та соціального стигматизму протягом тривалого періоду часу. Однак, лікування цих розладів обмежується кількома затвердженими терапевтичними методами для пацієнтів із симптомами середньої тяжкості, які не реагують на місцеві стероїди або системні імунодепресанти [3, 4]


Чому саме лікування мезенхімальними стовбуровими клітинами?

Мезенхімальні стовбурові клітини (МСК), основні стовбурові клітини в області клітинної терапії, використовуються у лікувальній практиці вже більше 10 років. Вони виявилися безпечними та ефективними для лікування різних аутоімунних та запальних порушень, що не піддаються лікуванню, завдяки їхнім відмінним імуномодулюючим властивостям [5–6].

Аллогенні стовбурові клітини можна вводити кілька разів упродовж доби в рівномірних дозах, вони мають перевагу для імунної системи, відторгнення клітин не відбувається, а відповідність людському лейкоцитарному антигену (ЛЛА) не потрібна.

Немає необхідності збирати стовбурові клітини зі стегнової кістки або жиру пацієнта під наркозом, що може стати неприємним випробуванням, особливо для маленьких дітей та їхніх батьків.

Icon
Icon

Результати терапії

Результати терапії завжди залежать від діагнозу та плану лікування.

Загальні поліпшення:
o сприяє регенерації тканин
o сприяє омолодженню шкіри
o зменшує запалення
o тим самим підвищує якість життя.


Ваш план лікування в QR Health Solutions:

День 1 Огляд

o первинний огляд лікарем / лікарем певної спеціалізації o ознайомлення з анамнезом хворого

Аналіз

Інфекційний скринінг крові

Терапія

QR-клініка забезпечує повторне введення МСК (стовбурових клітин).

Виписка

Клінічне обстеження, планування подальшого спостереження, виписка.


Консультація

Заповніть форму і один з наших спеціалістів зв'яжеться з Вами за e-mail, телефоном або будь-яким іншим зручним для Вас способом. Ми будемо раді відповісти на всі Ваші питання та забезпечити необхідною інформацією.

Image