Старіння –  це складний процес, в якому беруть участь кожна клітина і орган в організмі, і який призводить до погіршення багатьох функцій організму упродовж життя людини. Всі явища старіння –  погіршення стану тканин, рак та схильність до інфекцій можна трактувати як ознаки старіння на рівні соматичних стовбурових клітин. Оскільки відновлювальна здатність живого організму визначається здатністю та потенціалом його стовбурових клітин заміщати пошкоджену тканину або зношені клітини, то можна вважати, що живий організм настільки старий, як його стовбурові клітини [1].

Покращення здоров’я майже напевне пов’язане зі зменшенням хронічного запалення, яке, як відомо, погіршує відновлення та регенерацію тканин, пригнічуючи активність стовбурових клітин, що містяться у тканинах.

Наявність МСК зменшує тло хронічного вікового запалення і, таким чином, полегшує загоєння та відновлення тканин завдяки корисним секретам, які виробляють ці клітини. МСК залишаються активними протягом значного часу, часто упродовж місяців, і допомагають зменшити запалення, даючи час пошкодженій тканині відновитися до того, як запалення повернеться, щоб продовжити невпинний напад.

Photo caption

Icon
Icon

Чому саме лікування мезенхімальними стовбуровими клітинами?

Аллогенні стовбурові клітини можна вводити кілька разів упродовж доби в рівномірних дозах, вони мають перевагу для імунної системи, відторгнення клітин не відбувається, а відповідність людському лейкоцитарному антигену (ЛЛА) не потрібна.

Немає необхідності збирати стовбурові клітини зі стегнової кістки або жиру пацієнта під наркозом, що може стати неприємним випробуванням, особливо для маленьких дітей та їхніх батьків.

Не потрібно вводити такі хіміотерапевтичні препарати, як гранулоцитарно-колонієстимулюючий фактор (G-CSF або GCSF), щоб стимулювати кістковий мозок до вироблення гранулоцитів і стовбурових клітин і вивільнення їх у кров.

Це справді багатообіцяючі та позитивні результати, і наші пацієнти матимуть доступне рішення для боротьби зі старінням та покращенням якості життя.


Програма Довголіття+ в QR Health Solutions:

  • Визначення біологічного віку пацієнта
  • Діагностика стану здоров’я на даний момент
  • План процесу лікування:
  • Звичайне лікування
  • Терапія стовбуровими клітинами

Найкращі фахівці України нададуть вам сучасну допомогу:

  • УЗД серця,
  • Обстеження сердечного ритму.

Разом із фахівцями QR-клініки ми складаємо план лікування, який залежить від того, що ми виявили.

Ключовий елемент будь-яких проблем із серцем –  це запалення. Або після серцевої операції, або після інфаркту.

Основою є звичайне лікування, доповнене мезенхімальними стовбуровими клітинами, вони зменшують запалення та сприяють регенерації тканин, тим самим підвищуючи якість життя.

Результати терапії

Результати терапії завжди залежать від діагнозу та плану лікування.

Звичайне лікування, доповнене мезенхімальними стовбуровими клітинами:

o сприяє регенерації тканин
o сприяє відновленню імунної системи
o поліпшує косметичний вигляд
o підвищує рівень енергії
o поліпшує роботу внутрішніх органів та зменшує запалення
o тим самим підвищує якість життя.


Ваш план лікування в QR Health Solutions:

День 1 Огляд

Інструментальне та лабораторне дослідження та отримання результатів в той же день.

План лікування

Того ж дня ви з двома лікарями обговорюєте план лікування.

У разі, якщо рекомендується звичайне лікування – рішення приймаєте Ви. Сім’я бере участь в обговоренні будь-якого рішення.

День 2 Терапія

Забезпечується внутрішньовенне вливання МСК (стовбурових клітин), це амбулаторна процедура, яка займає близько 2 годин.

День 3 Терапія

Повторне введення, моніторинг результату. Візит нашого кардіолога, складання плану виписки, надання рекомендацій.

День 4 Виписка

Клінічне обстеження, планування подальшого спостереження, виписка.

Консультація

Заповніть форму і один з наших спеціалістів зв'яжеться з Вами за e-mail, телефоном або будь-яким іншим зручним для Вас способом. Ми будемо раді відповісти на всі Ваші питання та забезпечити необхідною інформацією.

Image