Ортопедія

Найпоширеніші ортопедичні проблеми, з якими живуть мільйони людей у ​​світі:
остеоартрит, ревматоїдний артрит.

Image

Запис на
консультацію

Остеоартроз

Остеоартроз (ОА) є частою причиною інвалідності та хронічного болю. Завдяки досягненням сучасної медицини, які поліпшують профілактику, діагностику та лікування багатьох захворювань, що колись були небезпечними для життя, населення тепер живе довше. Ця збільшена тривалість життя привела до збільшення тягаря дегенеративних станів, включаючи остеоартрит. Хвороба часто уражає опорні суглоби, і в 40% -60% випадків призводить до інвалідності. На ранніх стадіях захворювання хрящ дегенерує і суглобовий простір звужується, що впливає на комфорт пацієнта і його фізичну активність. Результати лікування стовбуровими клітинами є багатообіцяючими і в перспективі може стати альтернативою нехірургічним варіантам [1, 2, 3].


Ревматоїдний артрит

Ревматоїдний артрит (РА)аутоімунне захворювання, для якого характерним є симетричний ерозивний артрит (синовіт) та широкий спектр позасуглобових (системних) проявів. Основними симптомами на ранній стадії захворювання є біль у суглобах та набряк; на пізній стадії артрит призводить до втрати функції суглобів і працездатності.

Icon
Icon

Мезенхімальні стовбурові клітини (МСК) мають здатність відновлювати тканини та органи шляхом диференціювання в лінії мезенхімальних тканин, а також здатність до імуномодуляції. Введені МСК можуть мігрувати до пошкоджених тканин і допомагати відновлювати пошкоджені клітини [1].

Культивовані мезенхімальні стовбурові клітини можна вводити кілька разів протягом курсу лікування в необхідних дозах, відторгнення клітин не відбувається і відповідність антигену лейкоцитів людини (Human Leucocyte Antigen, HLA) не потрібна, крім того, діють самі мезенхімальні стовбурові клітини як імуноїди. Немає необхідності виділяти стовбурові клітини з кісткового мозку або жиру пацієнта під анестезією, що є додатковою інвазивною процедурою, особливо для маленьких дітей.


Очікуваний ефект

Результати терапії завжди залежать від діагнозу та індивідуальних особливостей організму. Очікувані покращення такі:

  • Зменшення запалення
  • Зменшення болю
  • Зменшення утворення рубців
  • Імунорегулюючі властивості
  • Регенерація кісток і хрящів
  • Підвищення еластичності зв’язок
  • Підвищення функціональної активності суглобів
  • Зменшення шрамів
  • Зменшення потреби в ліках

Ваш план лікування в QR Health Solutions:


Консультація

Заповніть форму і один з наших спеціалістів зв'яжеться з Вами за e-mail, телефоном або будь-яким іншим зручним для Вас способом. Ми будемо раді відповісти на всі Ваші питання та забезпечити необхідною інформацією.

Image