Травматичне ураження спинного мозку

Травматичне ураження спинного мозку (ТУСМ) все ще являється руйнівною травмою, яка стосується самих постраждалих та їхніх сімей та вимагає величезних фінансових, психологічних та емоційних витрат. Незважаючи на багаторічні дослідження, лікування від паралічу залишається недосяжним, і сучасне лікування обмежується раннім введенням стероїдів у високих дозах та гострим хірургічним втручанням для мінімізації набряку спинного мозку та подальшого напливу ускладнень після травми [1].


Черепно-мозкова травма

Травматичне пошкодження мозку або черепно-мозкова травма (ЧМТ) є критичною проблемою охорони здоров’я та соціально-економічної проблеми в усьому світі.

Багато випадків травми голови, в основному пов’язані з легким ЧМТ, не визнаються медичними працівниками або не повідомляються самими пацієнтами, тому це називають “мовчазною епідемією”, оскільки дані, повідомлені епідеміологічними дослідженнями, значною мірою неповні. ЧМТ іноді призводить до розвитку судом (епілепсія). Близько 1% людей з важкою ЧМТ виживають після тривалого безсвідомого стану. Неможливо повністю описати ціну втрати після травматичного пошкодження мозку: тягар, який несуть ті, хто постраждав, та їхні сім’ї.

Icon
Icon

Розсіяний склероз

Розсіяний склероз (РС) – це запальне захворювання центральної нервової системи (ЦНС) аутоімунного патогенезу, що характеризується демієлінізацією, апоптозом олігодендроцитів та втратою аксонів, що призводить до інвалідності [1].

МСК, як аутологічні, так і алогенні, застосовують більше 15 років при лікуванні хвороби «трансплантат проти господаря», а також для інших показань, що демонструють сприятливий профіль безпеки. У дослідженні [2] люди з РС, які застосовували немієлоаблативну трансплантацію стовбурових клітин, мали кращі результати, ніж ті, хто отримував лікування, що модифікує захворювання.


Церебральний параліч

Дитячий церебральний параліч є однією з основних причин дитячої інвалідності і впливає на розвиток особистості та на якість життя. ДЦП включає групу порушень руху та впливає на поставу. Рухові обмеження пояснюються статичним порушенням роботи мозку, що розвивається, які часто супроводжуються супутніми порушеннями та ускладненнями стану здоров’я.

Патологічний стан після інсульту

Інсульт – друга провідна причина смертності в усьому світі та основна причина інвалідності в Європі. Інсульт трапляється, коли кровопостачання до частини головного мозку сильно зменшується, і це часто супроводжується помітним впливом на організм. Найкраще лікування для того, хто переніс інсульт – це якомога швидше отримати лікування для відновлення кровотоку. Терапія стовбуровими клітинами може допомогти постраждалим від інсульту, відновивши пошкодження мозку.

Результати терапії:

Результати терапії завжди залежать від діагнозу та плану лікування.

Загальні поліпшення:

o краща рівновага та координація
o поліпшення сили м’язів
o вдосконалення соціальних навичок та спілкування
o зниження потреби у прийомі ліків
o тим самим покращення якості життя.


Ваш план лікування в QR Health Solutions:

День 1 Огляд

УЗД серця та обстеження серцевого ритму, МРТ та КТ за необхідності.

План лікування

План лікування відповідно до стану здоров’я та виявлених захворювань.Лікування традиційними методами терапії, кардіохірургічні втручання за необхідності.

День 2 Терапія

Ін’єкції розширених алогенних мезенхімальних стовбурових клітин.

День 3 Терапія

Повторне введення, моніторинг результату. Візит нашого невролога, складання плану виписки, надання рекомендацій.

День 4 Виписка

Клінічне обстеження, спостереження після лікування.

Консультація

Заповніть форму і один з наших спеціалістів зв'яжеться з Вами за e-mail, телефоном або будь-яким іншим зручним для Вас способом. Ми будемо раді відповісти на всі Ваші питання та забезпечити необхідною інформацією.

Image