Ішемічна хвороба серця

Серцево-судинні захворювання є основною глобальною причиною смертності, на яку припадає понад 17 мільйонів смертей на рік. Згідно зі звітом Американської кардіологічної асоціації, очікується, що до 2030 року число смертей від серцево-судинних захворювань виросте до більш ніж 23 мільйонів. У 2011 році в Сполучених Штатах від хвороб серця, інсульту та інших серцево-судинних захворювань померло близько 787 000 людей [1]. Виявлено два нові підходи, які можуть мати додаткові переваги в сучасних терапевтичних стратегіях. Перша сфокусована на підвищенні толерантності серця / міокарда до ішемії-реперфузійного пошкодження з використанням кондиціонування серця. Другий підхід полягає в створенні середовища всередині серцевого м’яза, яка призведе до відновлення пошкодженого міокарда


Захворювання периферичних артерій/критична ішемія кінцівок

Захворювання периферичних артерій (ЗПА) зазвичай називають ішемією кінцівок, що є ускладненням атеросклеротичної оклюзії. Більше 25 мільйонів пацієнтів страждають на ЗПА в розвинених країнах [1]. Додатковою причиною виникнення ЗПА є васкуліт, включаючи облітеруючий тромбоангіет (хвороба Бергера), що також може призвести до тяжкої ішемії кінцівок. Хронічна критична ішемія кінцівок визначається як кінцева стадія ішемії нижніх кінцівок.
Також однією з причин критичної ішемії кінцівок у ранньому віці є цукровий діабет (особливо 1 типу), та вроджені захворювання судин. А у літніх людей – цукровий діабет (2 типу) та атеросклероз.
Клінічні прояви полягають у болю у стані спокою та/або виразці шкіри або гангрені [2].

Icon
Icon

Чому саме лікування мезенхімальними стовбуровими клітинами?

За даними досліджень, які були проведені для визначення безпечності та ефективності введення МСК у пацієнтів з ішемічною хворобою серця, ехокардіографічні і МРТ-дослідження продемонстрували покращення фракції викиду, починаючи з 3 місяців і зберігалися ці результати протягом 12 місяців. У пацієнтів, які отримували плацебо, не покращилися ні фракція викиду лівого шлуночка, ні клінічний функціональний клас. Як вказують автори, стійка паракринна секреція різних трофічних факторів, включаючи фактор росту гепатоцитів, може відігравати важливу роль в терапевтичному ефекті від мезенхімальних стовбурових клітин пуповини [2].


Результати терапії:

Результати терапії завжди залежать від діагнозу та індивідуальних особливостей організму

Традиційне лікування, доповнене введенням мезенхімальних стовбурових клітин:

o сприяє регенерації тканин
o покращує кровопостачання міокрада
o значно покращує стан пацієнтів за функціональним класом ішемічної хвороби серця
o підвищує фізичну витривалість
o знижує потребу в прийомі ліків
o тим самим поліпшує якість життя.


Ваш план лікування в QR Health Solutions:

День 1 Огляд

УЗД серця та обстеження серцевого ритму, МРТ та КТ при необхідності.

План лікування

План лікування відповідно до стану здоров’я та виявлених захворювань. Традиційна терапія, кардіохірургія за необхідності.

День 2 Терапія

Ін’єкції культивованих мезенхімальних стовбурових клітин.

День 3 Терапія

Повторне введення, моніторинг результату. Візит нашого кардіолога, складання плану виписки, надання рекомендації.

День 4 Виписка

Планування подальшого спостереження, виписка.


Консультація

Заповніть форму і один з наших спеціалістів зв'яжеться з Вами за e-mail, телефоном або будь-яким іншим зручним для Вас способом. Ми будемо раді відповісти на всі Ваші питання та забезпечити необхідною інформацією.

Image