Цукровий діабет 2 типу

Цукровий діабет - це стан, що погіршує здатність організму переробляти глюкозу в крові, простіше кажучи, цукор у крові.

Image

Запис на
консультацію

Цукровий діабет 2типу (ЦД2Т) на початкових стадіях протікає безсимптомно, а його прогресування викликає гіперглікемію, яка запускає патологічні та функціональні зміни органів-мішеней. Пацієнти з ЦД2Т мають ризик розвитку мікро- та макро-судинних ускладнень. Пацієнти з ЦД2Т повинні регулярно приймати пероральні цукрознижуючі препарати, а при їх недостатній ефективності – інсулін. ЦД2Т при неадекватному лікуванні швидко приводить до втрати працездатності пацієнтів та ранньої летальності через численні ускладнення з боку серцево-судинної, нервової систем [1, 2].


Чому саме лікування мезенхімальними стовбуровими клітинами?

Стовбурові клітини відновлюють чутливість клітин і тканин до дії інсуліну і значно покращують функцію підшлункової залози, що призводить до нормалізації рівня глюкози в крові та попередження ускладнень діабету.

Культивовані мезенхімальні стовбурові клітини можна вводити кілька разів протягом лікувального курсу в необхідних дозах, відторгнення клітин не відбувається, а відповідність людському лейкоцитарному антигену (Human Leucocyte Antigen, HLA) не потрібна, крім того мезенхімальні стовбурові клітини самі виступають в якості імуномодуляторів.

Немає необхідності виділяти стовбурові клітини із кісткового мозку або жиру пацієнта під наркозом, що є додатковою інвазивною процедурою, особливо для маленьких дітей.

Icon
Icon

Результати терапії

Результати терапії завжди залежать від діагнозу та індивідуальних особливостей організму.

Очікувані ефекти:
o покращення стану стінки судин, що є життєво важливим для профілактики атеросклерозу та ускладнень, що виникають внаслідок цього;
o зменшення дози гіпоглікемічних препаратів;
o запобігання ускладнень, пов’язаних з діабетом, що стосуються очей, нирок, периферичних нервів тощо;
o відновлення балансу між різними ланками імунітету;
o покращення статевої функції;
o покращення якості життя.


Ваш план лікування в QR Health Solutions:

День 1 Огляд

Комплексне обстеженя і збір аналізів.

План лікування

У той же день ви і два лікаря обговорюєте план лікування в залежності від стану здоров’я. У разі, якщо рекомендується будь-який традиційний спосіб лікування – рішення за вами.

Сім’я бере участь в обговоренні будь-якого рішення.

День 2 Терапія

QR-клініка забезпечує внутрішньовенне введення культивованих мезенхімальних стовбурових клітин.

День 3 Терапія

Повторне введення, контроль результату. Відвідування нашого

лікаря, складання плану подальших спостережень.

День 4 Виписка

Планування подальшого спостереження, виписка.


Консультація

Заповніть форму і один з наших спеціалістів зв'яжеться з Вами за e-mail, телефоном або будь-яким іншим зручним для Вас способом. Ми будемо раді відповісти на всі Ваші питання та забезпечити необхідною інформацією.

Image