Пігментний ретиніт

Пігментний ретиніт – це група пов'язаних розладів функціонування очей, які викликають прогресуючу втрату зору.

Image

Запис на
консультацію

Пігментний ретиніт – це група пов’язаних розладів функціонування очей, які викликають прогресуючу втрату зору. Ці порушення вражають сітківку, яка є шаром світлочутливої тканини на задній частині ока. У людей з пігментним ретинітом відбувається втрата зору, оскільки світлочутливі клітини сітківки поступово погіршуються.

Пігментний ретиніт – одне з найпоширеніших успадкованих захворювань сітківки (ретинопатії). За оцінками, він вражає від 1 особи на 3500 до 1 на 4000 осіб у США та Європі.


Чому саме лікування мезенхімальними стовбуровими клітинами?

Аллогенні стовбурові клітини можна вводити кілька разів упродовж доби в рівномірних дозах, вони мають перевагу для імунної системи, відторгнення клітин не відбувається, а відповідність людському лейкоцитарному антигену (ЛЛА) не потрібна.

Немає необхідності збирати стовбурові клітини зі стегнової кістки або жиру пацієнта під наркозом, що може стати неприємним випробуванням, особливо для маленьких дітей та їхніх батьків.

Незалежно від типу генетичної мутації, ефективним і безпечним варіантом є введення мезенхімальних стовбурових клітин, так званих, Вартонових драглей — це міжклітинна субстанція желеподібної сполучної тканини пуповини. Серйозних ускладнень або офтальмологічних/системних побічних ефектів упродовж 6 місяців спостереження не виявлено.

Icon
Icon

Результати терапії

Результати терапії завжди залежать від діагнозу та плану лікування.

Загальні поліпшення:
o сприяє регенерації тканин
o зменшує запалення
o поліпшує зір
o знижує необхідність прийому ліків
o попереджує прогресування хвороби
o тим самим підвищує якість життя.


Ваш план лікування в QR Health Solutions:

День 1 Огляд

УЗД серця та обстеження серцевого ритму, МРТ та КТ сканування, якщо потрібно.

План лікування

План лікування відповідно до стану здоров’я та виявлених захворювань. Лікування традиційними методами, хірургічні втручання за необхідності.

День 2 Терапія

Ін’єкції алогенних мезенхімальних стовбурових клітин.

День 3 Терапія

Повторне введення, моніторинг результату. Візит нашого кардіолога, складання плану виписки, надання рекомендацій.

День 4 Виписка

Клінічне обстеження, планування подальшого спостереження.

Консультація

Заповніть форму і один з наших спеціалістів зв'яжеться з Вами за e-mail, телефоном або будь-яким іншим зручним для Вас способом. Ми будемо раді відповісти на всі Ваші питання та забезпечити необхідною інформацією.

Image