Поперечний мієліт

Дата: Вересень 2021

Скарги: слабкість ніг і анестезія нижніх кінцівок.

Неврологічно: анестезія нижніх кінцівок нижче дерматома Th5. Сухожильні рефлекси D = S, верхні кінцівки, D≤S нижніх кінцівок, тиждень. Нетримання сечі. М’язова сила MRC 5 верхніх кінцівок, MRC2 нижні кінцівки.

МРТ (11.03.2019): Атрофічні зміни спинного мозку на Th5-Th8. Набряк спинного мозку на рівні C4-Th4, парамагнітна скупчення на Th1-Th10 (фіг.1).

Високий рівень вмісту в крові антитіл до герпесу Зостер.

13.07.2019 лікування: проведено внутрішньовенне введення (IV) та внутрішньовенне вливання стовбурових клітин, що походять з алогенної пуповини.

Рис.1. МРТ грудного відділу хребта до лікування

 

Рис.2. МРТ грудного відділу хребта через 4 місяці після лікування

МРТ (04.11.2019): Атрофічні зміни спинного мозку на Th5-Th6. На рівні C4-Th4 немає набряку спинного мозку. Невелике парамагнітне скупчення на Th7-Th8 (фіг.2).

Неврологічно: анестезія нижніх кінцівок нижче дерматома Th10. Сухожильні рефлекси D = S, верхні кінцівки, D = S нижніх кінцівок, тиждень. Нетримання сечі відсутнє. М’язова сила MRC 5 верхніх кінцівок, MRC3 нижні кінцівки.

Рекомендації даються пацієнту. Контрольний період спостереження: 3, 6, 12 місяці після лікування.

Консультація

Заповніть форму і один з наших спеціалістів зв'яжеться з Вами за e-mail, телефоном або будь-яким іншим зручним для Вас способом. Ми будемо раді відповісти на всі Ваші питання та забезпечити необхідною інформацією.Icon

Ваш запит надіслано

Ми зв'яжемося з Вами за 30 хвилин

Image